درباره ما

فناوری موج خاور (فناموج)

در یک نگاه

شرکت دانش بنیان فناوری موج خاور به عنوان یکی از پیشگامان حوزه‌های الکترونیک و مخابرات دیجیتال در کشور توسط گروهی از اساتید دانشگاه­ های معتبر و محققان صنعت در سال ۱۳۷۷ تأسیس گردید. این شرکت از آغاز فعالیت با تکیه بر تخصص نیروهای توانمند خود در زمینه­‌های طراحی، ساخت و تولید تجهیزات پیشرفته حوزه‌های برودکست و لینک‌های رادویی فعالیت داشته است. بومی‌سازی تجهیزات مورد نیاز سازمان صدا و سیما در همکاری با جهاد خودکفایی آن سازمان، این شرکت را به بزرگترین تأمین کننده حوزه‌های سیگنال‌رسانی و فرستنده‌های تلویزیونی پخش دیجیتال تبدیل نموده است. یکی از بزرگترین مزیت‌­های رقابتی شرکت ارایه راهکارهای صنعتی در کنار محصولات تولیدی بسته به نیازهای مشتری می­‌باشد. پروژه­ های ملی شاخص این شرکت شامل طراحی و تولید ۷۰۰۰ سیستم فرستنده تلویزیونی، مدولاتورها و تقویت کننده‌های آپ-لینک‌های ماهواره‌ای، لینک‌های مایکروویو پرتابل جهت ارسال صدا و تصویر دیجیتال زنده و طراحی و تولید لینک‌های مایکروویو رادیویی در طیف فرکانس­های ۵ تا ۳۸ گیگاهرتز برای سازمان صدا و سیما و اپراتورهای تلفن همراه می‌­باشد.
در حال حاضر طیف گسترده‌ای از محصولات برای مشتریان بخش خصوصی و دولتی نظیر رادیوهای IP در باندهای مختلف، انواع انکودر، DMNG و سامانه جامع مانیتورینگ تجهیزات و محیط‌های صنعتی در حال گذراندن تست‌های نهایی خود بوده و به زودی به بازار عرضه خواهند شد.

چشم‌انداز سازمان

محصولات ما شامل انواع فرستنده های توان پایین و توان متوسط، ریمالتی پلکسر، مدولاتورهای پخش زمینی و مدولاتورهای پخش ماهواره ای در آسیا، آفریقا و اروپا در حال سرویس دهی هستند و می کوشیم در آینده ای نزدیک در هر پنج قاره حضوری موفق داشته باشیم.

مزیت های رقابتی شرکت فناموج

  • دپارتمان تحقیق و توسعه شامل اساتید با تجربه و دانشجویان نخبه دانشگاه­‌های شاخص داخلی و خارجی
  • بیش از بیست هزار متر مربع فضا برای تولید محصولات در تیراژ بالا، دارای مدرن‌ترین تجهیزات تولید، تست و کنترل کیفیت در شهر تهران
  • دارای توان مالی و فنی بالا جهت انجام پروژه­‌های مختلف در مقیاس ملی و بین‌المللی
  • طیف وسیعی از تأمین کنندگان داخلی و خارجی تجهیزات در حوزه­‌های مختلف

فناموج در طول زمان

۱۴۰۰ عنوان فعالیت
فعالیت‌های فنا موج در سال ۱۴۰۰
آنتن فرستنده - شرکت فن آوری موج خاور

فعالیت‌های فنا موج در سال ۱۴۰۰

1381 تغییر نام به فناوری موج خاور
ورود به حوزه پخش گسترده

طراحی و توسعه مدولاتور پخش ماهواره ای مطابق با استاندارد  DVB-S

1379<br>تاسیس شرکت
تاسیس شرکت رستافن رایان پژوه توسط گروهی از نخبگان دانشگاه و صنعت در حوزه های مخابرات و الکترونیک